Seçkin bir hayat, değerli bir yatırım, Corridor’dan geçiyor.

Lokasyon

İstanbul'un en prestijli alanı Güneşli'deki Corridor, içinden geçen bulvarıyla iki ana caddesi birbirine bağlıyor. İstanbul'un yeni Maslak'ı olma yolunda gelişen Güneşli'de, Basın Ekspres Yoluna 1,2 Km mesafede, inşası tamamlanan ve faaliyete geçen Başakşehir - Otogar metro hattı üzerinde yer alan Kirazlı istasyonuna 1,5 km yakınlıkta, değerli bir yatırım bölgesinin tam ortasında yer alıyor. İstanbul’un ve Türkiye’nin en büyük havaalanı olan Atatürk Havaalanı’na ve Türkiye’nin önemli medya kuruluşlarına, iş ve sanayi merkezlerine yakınlığı ile ön plana çıkıyor.

Yaşam ve yatırım değeri

Corridor, İstanbul’da yatırım için lüks konutların yapılmaya başlandığı ve hızlı bir değişimin yaşandığı Güneşli bölgesinde bulunuyor. TEM, E-5 ve Atatürk Havaalanı’na yakınlığının oluşturduğu ulaşım kolaylığı ile kaçırılmayacak bir yatırım fırsatı sunuyor. Corridor aynı zamanda yaşamak için de seçkin bir ortam... Şehrin gelişen bölgesinde prestijli bir hayat sizi bekliyor.

Ulaşım

Corridor, ana caddelerin ve bağlantı yollarının tam ortasında, Metrobüs gibi toplu taşıma olanaklarına yakın, şehrin merkezine erişimin kolay olduğu bir bölgede yer alıyor.
Basın Ekpres yolu 1,2 km
E-5 Karayolu 4 km
Atatürk Havaalanı 5 km
Tem Otoyolu 5 km
Sahil yolu 6 km
Starcity AVM 1 km
212 AVM 3 km

Yol Tarifi

Yol Tarifi Al