• Corridor Çarşı / Mağazalar

  Corridor’da alışveriş sizi çağırıyor...

  Corridor Çarşı, klasik alışveriş merkezi anlayışını sevmeyenler için ideal.

  Açık havada yürürken mağazalara göz gezdirmek, günlük ihtiyaçlarınızı karşılamak, dilediğiniz gibi alışveriş yapmak için Corridor’dan geçin.

 • Corridor Çarşı / Cafe ve Restaurant’lar

  Corridor’dan kahve kokusu geliyor...

  Corridor Çarşı, seçkin cafe ve restaurant seçenekleriyle ideal bir buluşma noktası ve yeni bir cazibe merkezi. Gazetenizi okumak için, kitabınızı bitirmek için, lezzetli bir yemek için, mis gibi bir kahve için ya da sadece etrafı izlemek için, iki ana caddeyi birbirine bağlayan, günün her saati canlı olan Corridor’dan geçin.

  Yaklaşık 250 m uzunluğundaki bulvarda alışveriş, yeme-içme ve tüm sosyalleşme olanakları sizi bekliyor.

 • Corridor Health Club

  Sağlıklı yaşam için

  Size yaz kış güneşlenme imkânı sunan, yasemin, manolya, meşe, zakkum çiçekleri ile cennet bambusu, lavanta, hanımeli ve Osmanlı çimi ile kaplı yeşillikler içinde bir bahçeye açılan, özel tavan tasarımıyla güneşten maksimum faydalanmanızı sağlayan skylight’lı yüzme havuzu...

  Formda kalmak, sağlıklı yaşamak, kendinize iyi bakmak için en yeni teknoloji, en rahat ortam ve en uzman eğitmenlerle fitness... Ve enerji ihtiyacınızı eğlenceli bir şekilde karşılayacağınız Corridor’un en faydalı yeri Vitamin Bar... Hepsi Corridor Health Club’da!

  Açılır ve kapanır camlar ile yazın açık havada, kışın bahçe manzarasına bakarak spor yapma olanağı...

 • Parti Terasları

  Parti başlasın!

  Corridor’da özel günleri kutlamak, kalabalık arkadaş gruplarını davet edip rahatça ağırlamak, çocuğunuza doğum günü partisi yapmak çok kolay.

  Şehrin panoramasına hâkim A ve E blokların üzerinde bulunan ortak kullanım alanı teraslar, bunun için tasarlandı. Doğum gününüz şimdiden kutlu olsun.

  Şehrin panoramasına hâkim A ve E blokların üzerinde yer alan büyük parti teraslarında özel günlerinizi kutlayabilirsiniz.

 • Yürüyüş ve Bisiklet Yolları

  Şehirli ama bol yeşilli...

  Corridor, modern şehir peyzajlı yürüyüş ve bisiklet yollarıyla çevrili, yeşilin her tonunu bulabileceğiniz yeni eviniz...

  Şehrin içinde doğaya özlem duymadan, yasemin, manolya, meşe, zakkum çiçekleri ile cennet bambusu, lavanta, hanımeli ve Osmanlı çimi ile kaplı yeşillikler arasında sağlıklı bir yaşam Corridor’dan geçiyor.

  Yasemin, manolya, meşe, zakkum çiçekleri ile cennet bambusu, lavanta, hanımeli ve Osmanlı çimi ile kaplı yeşilliklerle çevrili bisiklet yolları...
 • Çocuk Oyun Alanları

  En güzel yeri çocuklara ayırdık.

  Corridor’un yeşil alanları, bisiklet yolları bahçeleri derken çocukları mutlu etmek için parkı da unutmadık. Seksek ve misket gibi geleneksel oyunlarımıza özel, modern tasarımlı parkurlar, farklı konseptiyle çocukları açık havada oyun oynamaya davet eden temalı parklar Corridor’da.